Víkendové ubytování se zabijačkou

12.02.2019

Víkend v Hotelu ProFamily TOP Benecko s tradiční zabijačkou

pátek 12. 4. - neděle 14. 4. 2019

V ProFamily Hotelu TOP bude připravována od pátku
12. 4. do neděle 14. 4 .2019 tradiční zabijačka.

Ochutnáte spoustu českých zabijačkových klasik: ovar, jitrnice, jelita, tlačenka, škvarky, prejt, guláš, polévka, moravské koláče, pro nejen pro děti mini řízečky.

Připravujeme pro Vás také ochutnávku točených piv z rodinného pivovaru Hendrych a pálenek z Českého ráje.Děti s námi půjdou hledat jarní poklad ve zřícenině hradu Štěpanice.

Cena za dospělého na víkend 1.900 Kč

Cena za dítě 600 Kč (do 14 let, děti do tří let mají ubytování i pobyt zdarma)

Ne každý má rodinu na venkově a příležitost zažít tradiční zabijačkové hody. Abyste se o takový zážitek nepřipravili, přijeďte na víkend do Krkonoš. Pořádáme tradiční zabijačku. A nemusíte se bát přiložit ruku k jídlu. Užijte si tradici tak, jak ji znáte třeba jen z vyprávění.

Zabijačka je víkendovou akcí, tedy od pátku odpoledne, kdy začne probíhat příprava do neděle. Vítán je kdokoliv, koho výroba zabijačkových produktů zajímá.

Jaký je program?

Pátek

Ubytovat se je možné od 14 hodin, po příjezdu a ubytování si u nás můžete odpočinout, projít se po Benecku a relaxovat. Venku budou probíhat přípravy na sobotní akci.

Sobota

Začínáme hned brzy z rána. U kotle budeme zatápět nejdéle v sedm ráno, ostatní si mohou dopřát ještě chvilku spánku navíc. Samotný akt zabíjení nebude probíhat v areálu hotelu, přivezeme již připravené maso a suroviny. V 8 hodin zahájíme zabijačku pálenkou. Pokračovat budeme snídaní formou bufetu a první svačinu v podobě ovaru s hořčicí, křenem a pečivem budeme podávat zřejmě před polednem.

Budete se moci volně zapojit do zpracovávání masa a dění okolo. Budeme vyrábět tlačenky, jitrnice, jelita, škvarky, prejt, guláš, polévku, pro nejen pro děti mini řízečky a v kuchyni se budou péci Moravské koláče.

Co je v ceně

Ubytování v ProFamily Hotelu TOP Benecko na dvě noci

Ochutnávka piva z Pivovaru Hendrych

Ochutnávka pálenky z Českého ráje

Sobotní a nedělní snídaně

Ochutnávka výrobků zabijačky

Co není v ceně
Pivo a jiné alkoholické i nealkoholické nápoje vyjma ochutnávky, obědy, večeře vyjma ochutnávky.

Rezervace míst
Poptávka po rezervaci pouze přes email top@profamily.cz nebo formulářem níže
- počet míst je omezen.

— Nezávazná poptávka - zabijačka—

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.