— Lyžování v Krkonoších —

ProFamily Hotel TOP Benecko je ideálním místem pro ubytování u skiareálu a to v zimě i v létě

Ski areál Benecko v Krkonoších

Skiareál Benecko je moderním skiareálem, který nabízí ideální podmínky lyžování pro rodiny s dětmi. Najdete u nás rozmanité prosluněné svahy nejen pro lyžaře začátečníky a mírně pokročilé, ale i slalomový svah pro sportovně laděné lyžaře, dva snowparky, modernizovaná 4 sedačková lanovka, 12 vleků,
2 snowtubingové dráhy, umělé zasněžování a každodenní večerní lyžování.

Jezdíte na běžky?

Perfektní úprava, velké množství tras, rozhledy do kraje a vysoká nadmořská výška, to je kombinace, díky níž Benecko nabízí jedny z nejlepších podmínek pro běžecké lyžování v České republice. Tratě mají dostatečnou šířku a parametry jak pro klasiku, tak pro bruslení. Lyžařské tratě jsou zároveň napojeny na další běžecké trasy na Žalý, do Vrchlabí, přes Rovinka na Mísečky a dále na hřebeny Krkonoš s napojením na Krkonošskou běžeckou magistrálu. Celkem je tak v zimě k dispozici přes 100 km upravovaných tras.

A co ti nejmenší?

S nejmenšími dětmi může celá rodina sáňkovat a bobovat. Prostě ideální dovolená pro rodiny s dětmi. Pro nejmenší lyžaře je na Benecku několik malých vleků, 2 dětské pásy a 2 snowtubingové dráhy, dětský skipark a Family aréna.